Zdjęcia wykonane i nadesłanych przez Klientów Smakoszy Naszego Regionalnego Żytniego Chleba.
Życzymy smacznego i dobrego dnia.
Życzymy smacznego i dobrego dnia.

Foto: Azalia z Łodzi:

Foto: Magda Garska-Malinowska:


Foto: Basia z Tuszyn Lasu:


Foto: Monika z Czarnocina:



Foto: Lidia z Tuszyna:




Foto: Basia z Tuszyn Lasu:




Foto: Maria w podróży do Belafstu.
Irlandia Północna:





Foto Wojciech G z Łodzi:

Wojciech G: Tu właśnie widać jak kanapka potrafi daleko dolecieć świeża.
Pozdrowienia ze stacji arktycznej.
Foto: najładniejsza sąsiadka jaką mam :)

To jest 100% żytni chleb bez chemii i konserwantów więc co się dziwić,
że dziecko intuicyjnie wie co dobre a co nie.
Jak widzimy twórczość dzieci nie zna granic.
😊😊😊😊☺️☺️☺️
Widać że mała artystka z niczego zrobi coś pysznego i trza jeść i nie gadać !?!
😁😁😁😍😍😍😊😊😊
Smacznego małej artystce życzyć wypada i zdrówka całej rodzinie.
Foto: Mirek W, z rodziną z Łomży



Foto: K. Stasinowska z Tuszyna:



Foto: Azalia z Łodzi:



Kliknij myszką w michę albo palcem
na smartphonie i odwiedź Nasze pozostałe
strony z informacjami o Naszym produkcie:
















Brak komentarzy:
Prześlij komentarz